Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu tās lietošanas pieredzi un optimizētu darbību.
Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.

Privātuma politika

 

SIA “Sandriks”

Paldies , ka apmeklējāt mūsu interneta vietni www.tafele.lv

Lūdzam iepazīties ar mūsu privātuma politiku.

Apmeklējot interneta vietni “www.tafele.lv” un iepērkoties tajā , lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Gadījumā , ja lietotājs nepiekrīt šiem noteikumiem, lūgums neizmantot šo vietni un tās sniegtos pakalpojumus.

Interneta vietni www.tafele.lv uztur un administrē SIA “Sandriks” reģ.nr.44103039032, juridiskā adrese: Kvēles iela 27-23, Rīga, LV-1024, turpmāk – Sandriks.

Šī Privātuma politika izskaidro, kā Sandriks apstrādā personas datus, kas tiek izmantoti apmeklējot un iepērkoties vietnē www.tafele.lv. Šī privātuma politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko Sandriks ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes,dažādām aplikācijām, logrīkiem un anketām, kā arī līgumiem un visiem citiem avotiem.

1. Personas datu ievākšana un to izmantošana

Neatkarīgi no kuras valsts jūs piekļūstat Laumart pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 noteikumi. Jūsu personas dati Latvijā var tikt apstrādāti arī uz šīs valsts likuma pamata.

Lietojot interneta vietni www.tafele.lv, Sandriks vai jebkura trešā persona, kas darbojas Sandriks vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

-tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;
-katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;
-apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;
-IP adreses;
-citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmas administrēšana un uzlabošana.

2. Personas datu apstrādes mērķi

Sandriks apstrādā personas datus šādiem mērķiem:

-Saziņa ar klientu;
-Līgumu noslēgšana, rēķinu sagatavošana un izsūtīšana;
-Efektīvu uzņēmuma pārvaldības procesu nodrošināšana;
-Biznesa plānošana un analītika;
-Personāla atlase un vadība;
-Pieteikumu izskatīšana un apstrāde.

3. Piegādes dati.

Veicot pasūtījumu gan fiziskai, gan juridiskai personai ir jāsniedz informācija, kas saistīta ar piegādes adresi- vārds, uzvārds , kontaktelefons , e-pasta adrese, piegādes adrese vai uzņēmuma nosaukusms, reģistrācijas nmr., PVN maksātāja nmr., juridiskā adrese un piegādes adrese. Šie dati tiek izmantoti pasūtījuma noformēšanai, piegādes un pārdošanas saistību izpildei, rēķina sagatavošanai, jautājumu un sūdzību izskatīšanai.

4. Personas datu glabāšanas ilgums

-Dati tiek glabāti kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Sandriks var realizēt savas leģitīmās intereses;
-kamēr ir spēkā ar Klientu noslēgtais līgums;
-kamēr Sandriks pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
-kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

5. Datu drošība

Sandriks veic pasākumus , lai aizsargātu Jūsu personas datus. Sandriks dara visu iespējamo , atbilstoši uzņēmuma lielumam, kapacitātei un darbības veidam, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi datiem , to izpaušanai vai citai ļaunprātīgai izmantošanai.

6. Sīkfailu izmantošana

Sīkfaili ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Saglabātie sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot  mājas lapu un, izmantojot paroli pieejai mājas lapas www.tafele.lv sadarbības partneriem sadaļu, sīkfaili ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

Sandriks izmanto sīkfailus sekojošiem mērķiem:

-sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
-mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai;
-lai iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;
-uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

Sandriks neizmanto sīkfailus, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc Sandriks informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa Jūsu piekrišanu sīkdatņu ievietošanai atbilstoši likuma prasībām.

Sandriks nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.tafele.lv lietotājs paliek anonīms.

7.Trešo personu sīkfaili

Mājas lapā var būt trešo personu sīkfaili, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.

8.Sīkfailu kontrole

Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija –www.youronlinechoices.com/lv).

Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.

9.Personas datu saņēmēji

Likumā noteiktos gadījumos Sandriks var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat Sandriks var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

Sandriks interneta vietnē www.tafele.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati , kas ļautu identificēt personu , šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.

10.Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

-Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus Sandriks par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums:

rakstveidā, iesniedzot Sandriks birojā Rīgā, Kvēles 27-23, LV-1024, uzrādot personu apliecinošu dokumentu;

-Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

-Sandriks veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

 11.Tiesības atsaukt piekrišanu

-Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: info@laumart.lv

-Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

-Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: info@laumart.lv. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils

12.Izmaiņas Privātuma politikā

Sandriks ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.tafele.lv.